USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village Sosua Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-23
2026-09-24

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

12

Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Κλιματισμός

Η βίλα Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Sosua και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της περιοχής.

Η βίλα απέχει 2 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα, όπως Παραλία της Σοσούα.

Η βίλα Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village προσφέρει θέα στην πισίνα, που κάνει τη διαμονή των επισκεπτών ακόμα πιο ευχάριστη. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, για την άνεση των επισκεπτών παρέχονται σεσουάρ και μεγάλες πετσέτες μπάνιου

Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα είναι έτοιμη για μαγείρεμα και διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Restaurant Laguna βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο στο κατάλυμα είναι ΔιεθΝές Gregorio Luperon, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας
  • Στεγνωτήρα
  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ

Υπηρεσίες

  • Ενοικίαση αυτοκινήτου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Αίθριο
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Πλυντήριο ρούχων
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Gregorio Luperon από η βίλα Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village;

    Η βίλα Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village απέχει 5 χλμ. από το ΔιεθΝές Gregorio Luperon.
  • Η βίλα Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village διαθέτει πισίνα;

    Ναι, οι πελάτες της η βίλα Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-23
2026-09-24

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Spacious Family Suite, Sosua Ocean Village, Δομινικανή Δημοκρατία

13, Sosua Ocean Village, Sosúa, Δομινικανή Δημοκρατία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © greaterantilleshotels.com

All rights reserved